Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat süresi, sipariş verilen ürün ve teslimat adresine bağlı olarak değişebilir. Genellikle teslimat süresi, siparişin onaylanmasından sonra 1 ila 5 iş günü arasında değişmektedir.
Tüm kombi markalarında geçerli prosedür şu şekildedir. Kombinizin duvara montajı ve tesisata ve gaz hattına bağlanması, yetkili tesisatçı veya doğalgaz firmaları tarafından yapılmalıdır. İGDAŞ gibi bağlı bulunduğunuz gaz kuruluşunu arayarak detayları öğrenebilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz gaz kuruluşunun kurallarına göre montaj ve gaz prosedürü tamamlandığında, kombi markanızın yetkili servisi tarafından kontrol, ilk çalıştırma / devreye alım ve garanti başlatma işlemleri ücretsiz olarak yapılacaktır.
Değerli Müşterimiz, tüm kombi markalarında baca seti (90 ° dirsek + baca uzatma) fiyata dahildir ve kombi ile birlikte satılır.
Ürün iade veya değişimi için lütfen iade politikamızı inceleyin ve müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. İade süreci ve koşulları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Kredi kartı, banka havalesi, gibi çeşitli ödeme seçeneklerini kabul ediyoruz. Ödeme seçenekleri hakkında daha fazla bilgiyi ödeme sayfamızda bulabilirsiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...