Hakkımızda

HAKKIMIZDA
BİR KOMBİ MONTAJ VE SERVİS HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ,30 yıla yakın Doğalgaz/Tesisat sektörü tecrübesi ile 2018 yılında İstanbul Demirciler Sitesinde faaliyetlerine başlamış bir şirketir.Kuruluşundan itibaren Uluslararası Kurumsal şirketlerde yöneticilik yapmış yöneticleri sayesinde bulunduğu sektöre birçok yenilik ve değişim katkısında bulunmuştur.Bünyesinde bulunan profesyonel insan kaynağı ile müşterilerine en hızlı ,en kaliteli hizmet vererek birçok inavasyona imza atarak sektör gelişimine katkı sağlamıştır.
Onbinlerce ürünü kısa sürede müşterileri ile buluşturmuş ve memnun müşteri ailesine hızlıca geliştirmiş bi şirket olarak BİRKOMBİ geleceğe hazırlanmakta olan sürdürülebilir vizyona sahiptir.
30’ a yakın personeli ,İstanbul’un farklı bölgelerinde 6 farklı deposu ,4000 m2 yakın depolama alanı ,8 adet sevkiyat aracı ile her yıl 10.000 adet üzeri ürünü müşterileri ile buluşturmanın gururunu yaşayan firmamız ,geleceğe güvenle bakmaktadır.Kısa sürede elde ettiği başarılarından aldığı güç ve özgüveni ile sektörü şekillendirme konusunda yeni atılımlar yapma konusunda kararlı olan markamız ,müşteri ,çalışan memnuniyetine son derece öenm vermektdir…
Birçok ulusal ve uluslarası markanın ürünlerini ,tüketicilerine ulaştırabilme  konusunda her zaman ,en güvenilir ,en kaliteli ,en hızlı ve en ekonomik olma konusunda azimlidir.
Baymak ,ECA ,Baykan,Warmhuas ,De Dietrich, Lambert ağırlıklı olmak üzere Demirdöküm.Vaillant ,Protherm,Bosch,Buderus,Sanica ,Viessmann vb birçok markanın ürünlerini müşterilerimize sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Web sitemiz yanında, Trendyol,Hepsi Burada,Teknosa,PTT Avm, Pazarama,Teknosa,Amazon  ülkemizde faaliyet gösteren Pazar Yerlerinde de faaliyet gösteriyoruz..

Geniş ürün gamı ve marka zenginliği ile  Kombi,Kazan,Klima ,Şofben,Termosifon Oda Termostatı, ve her türlü  tesisat malzemeleri uygun fiyat üstün kalite ve avanajlı ödeme seçenekleri ile değerli müşterilerimize sunmak  ana prensbimizdir.Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizi ülkemizin her yerine  hızlı ,güvenilir ,garantili ve sigortalı şekilde ve seçkin Kargo şirketleri ile gönderimini sağlamaktayız.e-Ticaret sitemizde değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz geniş ürün gamızın hemen hemen tamamı anlık olarak stoklarımızda bulundurmak sayesinde yüksekve hızlı  teslimat özellğine sahibiz.
Tüm Değerli Dost ve Müşterilerimizi Demirciler Sitesinde ki işyerimize davet eder,Değerli Sipariş Emirlerinizi bekleriz ….


BİR KOMBİ MONTAJ VE SERVİS HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Vizyonumuz

Kombi,Kazan,Klima ,Şofben,Termosifon vb İklimlemdirme Ürün gamında ülkemizde en çok tercih edilen ,en yüksek müşteri sayına ulaşabilen e-Ticaret ve Digital Pazarlama şirketi olabilmek   


Misyonumuz

Tanınırlığı yüksek,
Tüm müşterilerinin üst düzey memnun kaldığı ve tavsiye ettiği ,
Yenilikçi, değişimci, öncü, hizmet ve güven odaklı,
Kolay ulaşılabilir, rekabetçi, çalışanları  memnun ,
Üretici/Ana firmaların çalışmak için istekli olduğu,
e-Ticaret ve Digital Pazarlamaya  odaklanmış,
Sektörüne İnsan Kaynağı  yetiştirebilen,
MARKA OLABİLMEK 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...